elya
16 اسفند 1401 - 09:53

روند موفق در فعالیت‌های توسعه‌ گردشگری کردستان تداوم یابد

سنندج- معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بر تداوم روند موفق در فعالیت‌های توسعه‌ای حوزه گردشگری کردستان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان، علی‌اصغر شالبافیان دوشنبه شب در گردهمایی رؤسای انجمن‌های دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور که در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: کردستان یکی از استان‌هایی بود که در شش ماهه اول امسال و ایام پیک سفر از جمله ایام نوروز، عید سعید فطر، تعطیلات تابستان و ایام اربعین حسینی توانست با مدیریت شایسته به‌عنوان استانی ممتاز از لحاظ تنوع رویدادها معرفی شود.

وی افزود: این مهم نشان‌دهنده تعامل، هم‌بستگی و هم‌افزایی میان بخش دولتی و بخش خصوصی و حمایت‌های ویژه مقامات استانی به‌ویژه استاندار کردستان است.

وی در ادامه خواستار استمرار برگزاری چنین نشست‌هایی در سطح کشور شد و عنوان کرد: در آینده‌ای نزدیک با حضور رؤسای دفاتر خدمات مسافرتی کشور, فم‌توری به‌منظور معرفی و بازدید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه گردشگری کردستان و نشست‌هایی با کشورهای همسایه در این استان برگزار خواهد شد.

شالبافیان یادآور شد: امید است با برگزاری این گردهمایی و با بیان نظرات, پیشنهادات و ایده‌های نو, بیش از پیش شاهد رشد و بالندگی صنعت گردشگری در کشور و به ویژه در استان کردستان باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1078454