elya
08 بهمن 1401 - 11:00

سامانه ۱۱۰ ویژه ناشنوایان در گلستان راه اندازی می شود

گرگان- فرمانده انتظامی گلستان از راه اندازی سامانه ۱۱۰ ویژه ناشنوایان در استان خبر داد و گفت: این سامانه مشکل جامعه ناشنوایان گلستان که جمعیت سه هزار نفری را شامل می شود، برطرف می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدسعید فاضل دادگر صبح شنبه در ستاد خبری دهه فجر گلستان اظهارکرد: امسال دهه فجر را در کشور با شرایط خاص گرامی می داریم و این در شرایطی بوده که دشمن جنگ تمام عیار را به راه انداخته است.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه دشمنی دشمنان پایانی ندارد، افزود: بعد از انقلاب دشمن با تحریم های اقتصادی، تحریک عناصر التقاطی و جریانات تجزیه طلب و نفوذ فکری اقدامات خود را انجام داده و این مردم هستند که همواره پای کار بوده و سربازان راستین کشور هستند.

وی بیان کرد: بخش عمده ای از دهه هشتاد و نودی های کشور با جریانات دهه ۶۰ آشنایی ندارند لذا طبق گفته رهبر معظم انقلاب باید آنها را با این وقایع آشنا کرد.

فاضل دادگر عنوان کرد: نمایشگاه تبیینی با همکاری سپاه و سازمان اطلاعات، غبارروبی مزار شهدا، حضور در مدارس، افتتاح دو ستاد انتظامی در رامیان و آق قلا و پوشش امنیتی همه برنامه ها بخشی از برنامه ها است.

فرمانده انتظامی گلستان از راه اندازی سامانه ۱۱۰ ویژه ناشنوایان در استان خبر داد و گفت: این سامانه مشکل جامعه ناشنوایان که جمعیت سه هزار نفری را شامل می شود، برطرف می کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1002026